10.00-17:.00 Poniedziałek - Piątek +48 883 460 980 biuro@protekcjaodszkodowania.pl

O Kancelarii

    You are currently here!
  • Home
  • O Kancelarii

Kancelaria obsługująca postępowania sądowe r. pr. - Bartosz Kozak

O mnie

Ignorantia iuris nocet – Nieznajomość prawa szkodzi-  ta stara maksyma zachowuje cały czas swoją aktualność.Wielość przepisów prawa w Polsce i ich ciągła zmiana, sprawia, że odnalezienie się w  gąszczu ustaw i paragrafów rodzi wiele problemów, a bycie na bieżąco z przepisami prawa wymaga codziennej praktyki.

Swoją praktykę prawnika rozpocząłem na studiach prawniczych na Uniwersytecie Wrocławskim, a pogłębiałem ją pracując następnie w  kancelariach prawnych, w tym przez kilka lat w jednej z największych i najbardziej renomowanych Kancelarii w Polsce.
Dzięki ciężkiej pracy osiągnąłem kiedyś zamierzony cel i jako radca prawny założyłem Kancelarię.  Praca powinna dawać satysfakcję, a mi satysfakcję daje widok osób, którym udało mi się pomóc.
Swoim klientom, zarówno osobom fizycznym jak i przedsiębiorcom Kancelaria zapewnia pełne zaangażowanie i indywidualne podejście do ich problemów.  Każdy klient jest tak samo ważny i  każdy jest profesjonalnie traktowany.
Poza pracą jestem bardzo aktywną osobą, ciągle poszerzam swoją wiedzę i doświadczenie. Moją pasją jest sport, a moim hobby kino i historia.
Łącząc prace i swoje pasje, realizuję  jednocześnie swój cel, którym jest świadczenie pomocy prawnej na najwyższym poziomie i z pełnym zrozumieniem klienta.